Меблі для вітальні

ФИЛЬТР

Вітальня Colonia

Вітальня Colonia До складу вітальні входить: Полиця T..
Швидке замовлення

76 633 uah

Вітальня Kombi 001 Leone

Вітальня Kombi 001 Leone Вітальня складається з: Вітрин..
Швидке замовлення

306 989 uah

Вітальня Kombi 01 Vantage

Вітальня Kombi 01 Vantage Вітальня складається з: Стіл ..
Швидке замовлення

390 833 uah

Вітальня NEL01 New England

Вітальня NEL01 New England Lacq Вітальня New Englandскл..
Швидке замовлення

303 195 uah

Вітальня COL01 Coelo

Вітальня COL01 Coelo Ice white/oil Вітальня Coelo склад..
Швидке замовлення

223 092 uah

Вітальня COL02 Coelo

Вітальня COL02 Coelo Ice white/oil Вітальня Coelo..
Швидке замовлення

106 191 uah

Вітальня COL03 Coelo

Вітальня COL3 Coelo Ice white/oil Вітальня Coelo склада..
Швидке замовлення

89 143 uah

Вітальня COL08 Coelo

Вітальня COL08 Coelo Ice white/oil Вітальня Coelo склад..
Швидке замовлення

232 112 uah

Вітальня Kombi 001 Manhattan artisan oak/oak ribbek cognac

Вітальня Kombi 001 Manhattan artisan oak/oak ribbek cog..
Швидке замовлення

59 573 uah

Вітальня Kombi 001 Manhattan black/ribbek

Вітальня Kombi 001 Manhattan black/ribbek Вітальня скл..
Швидке замовлення

50 271 uah

Вітальня Kombi 001 Manhattan oak wotan/white

Вітальня Kombi 01 Manhattan oak wotan/white Вітальня с..
Швидке замовлення

40 084 uah

Вітальня Kombi 001 Manhattan white/bardolino

Вітальня Kombi 001 Manhattan white/bardolino Вітальня ..
Швидке замовлення

50 271 uah

Вітальня Kombi 001 Manhattan white/graphite

Вітальня Kombi 001 Manhattan white/graphite Вітальня с..
Швидке замовлення

50 382 uah

Вітальня Kombi 001 Manhattan white/truffle

Вітальня Kombi 01 Manhattan white/truffle Вітальня скл..
Швидке замовлення

50 382 uah

Вітальня Kombi 001 Teno truffle/graphite

Вітальня Kombi 001 Teno truffle/graphite Вітальня скла..
Швидке замовлення

63 005 uah

Стінка для вітальні

Яка вона – сучасна стінка у вітальню? Кожен власник квартири чи приватного будинку бачить відповідь на це питання по-своєму. Хтось бажає облаштувати кімнату для прийому гостей масивним гарнітуром, що свідчить про добробут сім'ї і є колосальною системою зберігання, а хтось воліє залишити більше вільного місця, вибираючи тільки окремі необхідні елементи.

Кожен по-своєму має рацію, але головні критерії, які слід врахувати - це якість, відповідність стилю і параметрам вітальні, а купити стильні модульні меблі у вітальні ви завжди зможете в інтернет-магазині Baltic Home, що пропонує в Україні великий вибір меблів для залу від прибалтійських та словацьких виробників.

Корпусні меблі для вітальні в Україні: як вибрати сучасну модульну стінку?

Громіздкі шафи, які за радянських часів вважалися предметом гордості кожної сім'ї, на сьогоднішній день втратили свою актуальність. На зміну їм прийшли модульні стіни, що дозволяють раціональніше використовувати простір вітальні або, наприклад, спальні. Вони легко трансформуються, можуть складатися тільки з тих елементів, які по-справжньому потрібні, і займають набагато менше місця. Так, можна купити в маленьку кімнату тільки тумбу під телевізор, комод і пару тумбочок, якщо шафа є в спальні. Що ще може бути краще за такі правильні корпусні меблі для вітальні?

Якщо ж подивитися на моделі, що пропонуються литовськими фабриками, здивування викличе і різноманітність дизайнерських рішень, серед яких кожен покупець може вибрати та купити корпусні меблі для вітальні в потрібному стилі: від англійської класики, кантрі, до лаконічної сучасності. Варто віддати належне якості - прибалтійські фабрики випускають вітальню з надійних довговічних матеріалів, використовують натуральну деревину міцних порід, екологічно нешкідливі аналоги у вигляді МДФ, ламінованого ДСП, європейську фурнітуру. Як декор шафи у вітальні доповнені дзеркальними, скляними елементами, підсвічуванням. При цьому ціни на продукцію цілком справедливі.

Купити в Києві та іншому місті України модульну стінку у вітальню, спальню - вигідне рішення з точки зору правильного розподілу простору, так як багато залів мають невеликі габарити і меблі з окремих блоків можна зручно розташувати, щоб заощадити корисні метри вітальні. Особливо це актуально, якщо вітальня має нестандартне планування. Меблева модульна конструкція може зайняти кут або простір вздовж стіни. До того ж, ви можете легко змінювати розташування модулів, як у конструкторі, щоразу створюючи новий інтер'єр, що не дозволяють масивні шафи.

Купівлю меблів варто починати з досить нудного, але необхідного процесу виконання замірів. Далі потрібно продумати, які функціональні елементи необхідні, яка конфігурація буде найзручнішою і, нарешті, визначитися зі стилем і кольором, щоб вітальня виглядала гармонійно. Якщо ви самостійно утруднюєтеся з вибором, звертайтеся до консультантів компанії Baltic Home, які завжди підкажуть краще рішення.

Купити в Києві та Україні корпусні модульні меблі: сучасні стінки в Baltic Home

В інтернет-магазині Baltic Home (Україна) ви завжди можете вибрати та купити сучасну модульну стінку в зал, спальню, дитячу кімнату з доставкою до Києва, Дніпра, інших міст країни - ми впевнені, що численні меблеві варіанти обстановки та вигідна ціна стильних моделей напевно вас потішать. Ми пропонуємо виключно оригінальну європейську продукцію зі складів виробника, гарантуючи всім своїм покупцям відмінну якість та швидку доставку.