Оплата

Для звязку із нами:

+38 (067) 322 6887 Зворотній дзвінок

Напишіть нам:

info@baltichouse.ua

Оплата

Способи оплати в інтернет-магазині baltichouse.ua та мережі магазинів литовських меблів ™ Baltic House у м. Київ.

1. Оплата онлайн на сайті

Оплата платіжною карткою онлайн. Оплата здійснюється через надійну платіжну систему Platon. Комісія за оплату замовлення відсутня. У разі скасування замовлення, менеджер зробить повернення грошових коштів вам на карту протягом 3 банківських днів. Якщо ви впевнені в замовленні та позначили відповідне поле – покупка товару відбувається без контакту з менеджером.

2. Оплата через термінал

Вибравши товар безпосередньо у нашій мережі магазинів у м. Київ ви можете здійснити оплату за товар через термінал оплати за допомогою картки.

3. Безготівковий розрахунок.

Оплата товарів здійснюється за безготівковим розрахунком через касу будь-якого банку, згідно виставленої рахунок-фактурі для оплати. У відділеннях «Приватбанку», «Ощад банку» і банку «Січ» оплата здійснюється без комісії.

4. Оплата в кредит.

Для власників картки ПРИВАТБАНК "Універсальна", "Універсальна GOLD", або карти для VIP - клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite) «Миттєва розстрочка» і «Оплата частинами» - тепер ці дві послуги від Приватбанку доступні в інтернет-магазині на сайті BalticHome.

«Миттєва розстрочка» - розділ вартості товару на платежі по місяцях. Комісія для клієнта становить 2.9%. Максимальний термін, на який можна оформити розстрочку платежу, - до 24 місяців.

«Оплата частинами» - розділ вартості товару на платежі по місяцях з комісією 0.01%. Сервіс «Оплата частинами» передбачає без комісії і переплат оплачувати покупку щомісяця частинами. Вартість товару можна розділити на 24 платежів - по одному платежу до 25 числа кожного місяця.

Щоб скористатися сервісами «Миттєва розстрочка» і «Оплата частинами»: ви повинні бути власником картки ПриватБанку «Універсальна», «Універсальна GOLD», або карти для VIP-клієнтів (Platinum, Infinite, World Signia / Elite); мати на банківській картці кредитний ліміт. Він повинен бути не менше одного щомісячного платежу від суми Вашої покупки. Гроші спишуться автоматично. Купити товар на нашому сайті, скориставшись сервісами 'Миттєва розстрочка' і 'Оплата частинами', можна і в телефонному режимі. У правому куті біля товару вам потрібно вибрати опцію «Купити в кредит». Далі система автоматично відкриває 'вікно', де ви повинні визначити: скористатися сервісом «Миттєва розстрочка» або «Оплата частинами», і вибрати кількість платежів. Там же вам буде показана сума щомісячного платежу з урахуванням обраного періоду розстрочки / оплати частинами. Коли ви остаточно визначилися з вибором сервісу від Приватбанку, натискаєте кнопку «ПРОДОВЖИТИ». Товар потрапляє в корзину, і менеджер бачить повідомлення про те, що ви хочете придбати товар. Менеджер передзвонить вам для уточнення всіх ваших побажань на замовлення.