Про компанію БАЛТІК ХАУЗ

Про компанію БАЛТІК ХАУЗ

Компанія «Балтік Хауз» представляє на ринку України меблі для дому від провідних литовських виробників.

У наших салонах Ви можете побачити стильну сучасну м'які меблі, широкий асортимент корпусних меблів від європейського модерну до англійської класики.

Наша компанія пропонує меблі для віталень, спалень, їдалень, прихожих, м'які меблі, а також меблі для дітей. Меблі «Балтік Хауз» створена європейськими дизайнерами для людей впевнених у завтрашньому дні. У фірмових салонах ми покажемо Вам концепцію оформлення віталень і столових груп, спалень і дитячих кімнат в відповідності з останніми тенденціями європейської меблевої моди. Запропонована нами концепція меблів дозволить вам облаштувати ваш будинок або квартиру як гармонійне, цілісне простір. Для зручності вибору нашого асортименту корпусних та м'яких меблів мережу магазинів ТМ Baltic House запускає в роботу свій інтернет магазин Baltic Home. У нашому інтернет магазині Ви можете ознайомитися з повним асортиментом товарів в колекціях, а так само можливих колірних варіантів оздоблювальних матеріалів: корпус, фасад, фурнітура, тканини.

Чому ми?

Компанія «Балтік Хауз» представляє на ринку України меблі для дому від провідних литовських виробників. У наших салонах Ви можете побачити стильні сучасні м'які меблі, широкий асортимент корпусних меблів від європейського модерну до англійської класики. Наша компанія пропонує меблі для віталень, спалень, столових, передпокоїв, м'які меблі, а також меблі для дітей. Меблі «Балтік Хауз» створені європейськими дизайнерами для людей впевнених у завтрашньому дні.

У фірмових салонах ми покажемо Вам концепцію оформлення віталень і столових груп, спалень і дитячих кімнат в відповідності з останніми тенденціями європейської меблевої моди. Запропонована нами концепція меблів дозволить вам облаштувати ваш будинок або квартиру як гармонійний, цілісний простір.