Кутові дивани

ФИЛЬТР

Диван RUBIN MAX

Диван RUBIN MAX При створенні цих меблів особлива уваг..
Швидке замовлення

64 802 uah

Кутовий диван ANGEL 288

Кутовий диван ANGEL 288 Сучасний дизайн задовольнить с..
Швидке замовлення

119 878 uah

Кутовий диван ANGEL 308

Кутовий диван ANGEL 308 Сучасний дизайн задовольнить с..
Швидке замовлення

127 543 uah

Кутовий диван ATLANTIC 250

Кутовий диван ATLANTIC 250 Ці меблі спроектована так, ..
Швидке замовлення

87 393 uah

Кутовий диван ATLANTIC 270

Кутовий диван ATLANTIC 270 Ці меблі спроектована так, ..
Швидке замовлення

91 079 uah

Кутовий диван BRAVO

Кутовий диван BRAVO Широкі лінії меблів не тільки ство..
Швидке замовлення

103 920 uah

Кутовий диван BRAVO MAX

Кутовий диван BRAVO MAX Широкі лінії меблів не тільки ..
Швидке замовлення

154 334 uah

Кутовий диван BRAVO MEGA

Кутовий диван BRAVO MEGA Широкі лінії меблів не тільки..
Швидке замовлення

181 801 uah

Кутовий диван BRAVO MINI

Кутовий диван BRAVO MINI Широкі лінії меблів не тільки..
Швидке замовлення

77 881 uah

Кутовий диван BRUTO

Кутовий диван BRUTO Декоративна подушка - це стильний ..
Швидке замовлення

82 517 uah

Кутовий диван DELUX

Кутовий диван DELUX Ці меблі спроектована так, що при ..
Швидке замовлення

100 709 uah

Кутовий диван DELUX MAX

Кутовий диван DELUX MAX Ці меблі спроектована так, що ..
Швидке замовлення

111 054 uah

Кутовий диван DOMINO

Кутовий диван DOMINO Ці меблі спроектована так, що при..
Швидке замовлення

90 603 uah

Кутовий диван ELEGANT

Кутовий диван ELEGANT Ці меблі спроектована так, що пр..
Швидке замовлення

83 826 uah

Кутовий диван ELEGANT LEGO

Кутовий диван ELEGANT LEGO Ці меблі спроектована так, ..
Швидке замовлення

93 219 uah

Де купити хороший диван у Києві та Україні?

Купити диван з доставкою по Україні або інші м'які меблі з оббивкою з гарної тканини можна через інтернет-магазин Baltic Home (Україна, Київ), в якому здійснюється продаж м'яких та корпусних меблів, а також < strong>диванів від європейських виробників; каталог магазину містить великий вибір різних моделей з детальним описом та ціною в грн. Українські онлайн-магазини пропонують безліч моделей стильних сучасних диванів, але тільки в Baltic Home представлена ​​продукція відомих прибалтійських меблевих фабрик, виготовлена ​​з матеріалів, виготовлених у Європі. Замовити диван за чудовою ціною ви можете, звернувшись до нашого інтернет магазину Baltic Home(Україна, Київ).

Диван - чільне місце для відпочинку

М'який, зручний, красивий диван є центром будь-якої вітальні, створює затишок у приміщенні, забезпечує естетику, дозволяє повноцінно відпочити як на самоті, так і в колі сім'ї або в компанії друзів. На м'якому дивані зручно читати, розмовляти, дивитися фільми, слухати музику, а за необхідності, у більшості випадків його можна перетворити на ергономічне спальне місце.

Вибирають дивани, виходячи зі стилю інтер'єру, матеріалу оббивки, конструкції, розміру. Сьогодні немає необхідності при виборі моделі дивана, шукати її в стаціонарних меблевих салонах-магазинах. Адже купити диван та замовити доставку меблів зручніше онлайн – в інтернет-магазині, де до уваги покупців у широкому асортименті представлені шикарні дивани з оббивкою зі шкіри, елегантні модульні композиції, просторі дивани-трансформери, вартість яких відповідає якості. Доставка здійснюється досить швидко і недорого як у різних районах Києва, так і в усіх регіонах України. На нашому сайті в інтернеті пропонується велика кількість моделей, що відрізняються відмінною якістю, оригінальним дизайном та високою функціональністю.

Різновиди диванів

Дивани можуть відрізнятися за конструкцією та призначенням.

Стаціонарні мають фіксований розмір і форму, такі моделі найчастіше розміщуються вздовж стін, а задня стінка може мати простішу і дешевшу обробку, тому що вона не на увазі. Стаціонарні дивани, у свою чергу, поділяються на прямі та кутові, вони можуть розкладатися або не мати механізму трансформації. Достоїнствами стаціонарного дивана можна назвати доступніші ціни, міцність, досить високий рівень комфорту, а до недоліків можна віднести великі габарити та неможливість зміни конструкції.

Модульні конструкції мають кілька складових частин, які можна комбінувати, створюючи єдиний виріб або використовуючи різні модулі як самостійні меблі. Кожен модуль має невеликі габарити, завдяки чому їх легко рухати та транспортувати. Можливість переміщення окремих модулів дозволяє оновлювати інтер'єр, не вдаючись до покупки нових меблів.

Острівні моделі розташовуються далеко від стіни, вони утворюють подобу острова посеред кімнати, можуть мати різну форму - овальну, прямокутну, круглу. Встановлюють острівні дивани у приміщеннях з великою площею. Їхніми перевагами є висока мобільність, унікальний зовнішній вигляд, оригінальність дизайну, а недоліками - досить висока ціна та відсутність повноцінного спального місця.

Розкладні дивани - максимально функціональні вироби, тому що їх можна використовувати як звичайне місце для сидіння, а вночі перетворювати на зручне ліжко. Також вони можуть оснащуватися додатковими ящиками для зберігання білизни та постільних речей. Щоб розкладні меблі служили довго, важливо вибрати вироби з надійним механізмом трансформації. Не розкладні дивани мають компактніші розміри, їх можна використовувати в кухні, їдальні, обмежена функціональність таких меблів компенсується доступною ціною.

Для виготовлення м'яких меблів використовуються різні матеріали: каркаси роблять із дерева, ДСП або МДФ, для оббивки використовуються міцні тканини або шкіра. Сьогодні є великий вибір оббивних тканин, які стійкі до стирання, механічних пошкоджень, мають властивості "антикіготь", завдяки чому не псуються домашніми тваринами. Шкіряні вироби завжди виглядають елегантно, стильно та дорого.