Купити столи

ФИЛЬТР

Стіл журнальний DOMINO 40

Стіл журнальний DOMINO 40 Сучасний дизайн задовольнить..
Швидке замовлення

8 733 uah

Комплект стіл обідній Test + 4 стільця Hawk

Комплект стіл обідній Test + 4 стільця Hawk У комплект..
Швидке замовлення

20 833 uah

Консоль COL107 Coelo

Консоль COL107 Coelo Ice whiteХарактеристика: Ширина: ..
Швидке замовлення

25 318 uah

Консоль COL108 Coelo

Консоль COL108 Coelo Ice white/oilХарактеристика: ..
Швидке замовлення

31 468 uah

Консоль LAM104 Lamont

Консоль LAM104 Lamont lacq Храктеристика: Ширина: 120..
Швидке замовлення

61 705 uah

Консоль LUN103 Lundin

Консоль LUN103 Lundin Консоль LUN103 Lundin - у сканд..
Швидке замовлення

26 445 uah

Консоль NEL107 New England

Консоль NEL107 New England lacq Храктеристика: Ширина: ..
Швидке замовлення

40 795 uah

Консоль NEL107 New England Ice white/lacq

Консоль NEL107 New England Ice white/lacq Храктеристика..
Швидке замовлення

40 795 uah

Консоль WIN32 Windsor

Консоль WIN32 Windsor lacq Храктеристика: Ширина: 120 с..
Швидке замовлення

74 313 uah

Консоль WIN58S Windsor

Консоль WIN32 Windsor lacqХрактеристика: Ширина: 120 с..
Швидке замовлення

25 318 uah

Консоль СRO104 Cromwell

Консоль СRO104 Cromwell Ice white/oil Характеристика: ..
Швидке замовлення

41 718 uah

Консоль СRO115 Cromwell

Консоль СRO115 Cromwell Ice white/oil Характеристика: ..
Швидке замовлення

38 745 uah

Стіл COL101 Coelo

Стіл обідній COL101 Coelo Ice white/oilХарактеристика: ..
Швидке замовлення

52 583 uah

Стіл COL122 Coelo

Стіл обідній COL122 Coelo Ice white/oilХарактеристика: ..
Швидке замовлення

58 938 uah

Стіл Type 101 Vantage

Стіл Type 101 Vantage Характеристика: Ширина: 160/220 с..
Швидке замовлення

66 830 uah

Столи: призначення та різновиди

Підбираючи меблі для облаштування будинку або квартири, не можна обійтись без такого предмета меблів, як стіл. Сьогодні у продажу можна знайти меблі різного призначення, що відрізняються за конструкцією, формою, дизайном, матеріалом виготовлення. Серед великого видового розмаїття виробів можна назвати такі основні категорії: письмові, обідні столи, комп'ютерні, журнальні столи, туалетні, трансформери - розкладні столи.

У домашньому кабінеті або в дитячій кімнаті доречно поставити письмовий або комп'ютерний стіл з висувними ящиками, зручною стільницею, на яких можна розмістити комп'ютер, письмове приладдя. Журнальні столики, що доповнюють м'які меблі, знайшли своє місце у вітальні.

Кухонний та обідній стіл необхідний при приготуванні їжі та для її прийому, такі предмети меблів зазвичай встановлюються на кухні або в їдальні, вони відрізняються простотою, зручністю конструкції. Важливою вимогою до кухонних меблів є міцність та стійкість стільниці до стирання, дії високих температур, підвищеної вологості.

Столи на кухню, їдальню

Правильно підібраний обідній стіл для кухні, має дуже велике значення, адже від нього багато в чому залежить затишок, комфорт вашого будинку. За ним збирається під час обіду або вечері вся сім'я, його використовують для прийому гостей, а також як додаткове місце для приготування. Стільниці можуть мати різну форму прямокутну, квадратну, круглу, овальну. Стандартними вважаються вироби з прямокутною формою висотою 75 см та розмірами 120х80 см.

Вибір розміру та форми залежить від габаритів приміщення, для якого призначені меблі. Для маленької кухні ідеальним рішенням може стати розкладний стіл, в просторому приміщенні чудово виглядатиме досить оригінальний і зручний круглий стіл.

Для виготовлення кухонних та обідніх столів використовуються різні матеріали:

  • дерево - дерев'яні стільниці відрізняються надійністю, міцністю, довговічністю. При виборі такої моделі важливо звернути увагу на якість покриття, адже необроблене дерево боїться вологи, а кухні контакту з рідинами важко уникнути; 
  • доступними за ціною, зручними, практичними є вироби з ДСП та МДФ, покриті шпоном, які досить довговічні та міцні, мають привабливий зовнішній вигляд та можуть прослужити довгий час за дотримання правил та умов експлуатації;
  • столики зі скла, металу, штучного каменю підкреслюють особливий стиль інтер'єру, мають оригінальний вигляд, але ці матеріали вимагають особливого догляду.

Колір та оздоблення столу повинні відповідати стилю та дизайну інтер'єру, гармонійно виглядати з іншими меблями. Ціна меблів багато в чому залежить від якості матеріалу виготовлення та використовуваної фурнітури.

Європейські меблі в Україні

В інтернет-магазині Baltic Home (Україна, Київ) можна купити дерев'яні столи різного призначення, купити столи та стільці в комплекті, в тому числі обідні та кухонні, оригінальні та якісні - у каталозі нашого магазину легко вибрати відповідний стіл на кухню, відповідний за ціною та якості ваших потреб. Тільки у нас можна купити меблі, виготовлені в Литві та інших країнах Європи, які виготовляються з матеріалів та фурнітури європейського виробництва, що відрізняються високою якістю та екологічністю. Купити столи в Києві та Україні можна у фірмових салонах мережі Baltic House, а також ознайомитись із цікавими ідеями, що стосуються сучасного гармонійного облаштування квартири чи будинку.