Купити столи

ФИЛЬТР

ALFA журнальний столик

Елегантний міні-столик ALFA - ідеальний акцент для вашо..
Швидке замовлення

5 460 uah

ANGEL журнальний столик із ящиком для зберігання 1130х630 Н410

Стіл журнальний ANGEL 113x63 Сучасний дизайн задовольни..
Швидке замовлення

25 708 uah

ANGEL журнальний столик із ящиком для зберігання 800х800 Н410

Стіл журнальний ANGEL 80x80 Сучасний дизайн задовольнит..
Швидке замовлення

22 887 uah

BETA журнальний столик

Стіл журнальний BETA Сучасний дизайн задовольнить смак..
Швидке замовлення

11 148 uah

DOMINO журнальний скляний столик H375

Стіл журнальний DOMINO 90 скло Сучасний дизайн задовол..
Швидке замовлення

29 575 uah

DOMINO журнальний скляний столик H475

Стіл журнальний DOMINO 110 скло Сучасний дизайн задово..
Швидке замовлення

28 119 uah

DOMINO журнальний столик H375

Стіл журнальний DOMINO 90 фанера Сучасний дизайн задово..
Швидке замовлення

15 470 uah

DOMINO журнальний столик H475

Стіл журнальний DOMINO 110 фанера Сучасний дизайн задов..
Швидке замовлення

15 152 uah

DOMINO журнальний столик H575

Стіл журнальний DOMINO 40 фанера Сучасний дизайн задово..
Швидке замовлення

8 873 uah

GUSTO журнальний столик

Стіл журнальний GUSTO фанера Сучасний дизайн задовольни..
Швидке замовлення

17 063 uah

LUNA журнальний столик D600

Стіл журнальний LUNA 60 Сучасний дизайн задовольнить см..
Швидке замовлення

10 238 uah

LUNA журнальний столик D900

Стіл журнальний LUNA 90 Сучасний дизайн задовольнить см..
Швидке замовлення

13 104 uah

ORGANIC журнальний столик 400х400

Стіл журнальний ORGANIC 40 ДСП Сучасний дизайн задоволь..
Швидке замовлення

10 238 uah

ORGANIC журнальний столик 590х590

Стіл журнальний ORGANIC 59 ДСП Сучасний дизайн задоволь..
Швидке замовлення

9 692 uah

ORGANIC журнальний столик 800х1200

Стіл журнальний ORGANIC 120 ДСП Сучасний дизайн задовол..
Швидке замовлення

15 379 uah

Столи: призначення та різновиди

Підбираючи меблі для облаштування будинку або квартири, не можна обійтись без такого предмета меблів, як стіл. Сьогодні у продажу можна знайти меблі різного призначення, що відрізняються за конструкцією, формою, дизайном, матеріалом виготовлення. Серед великого видового розмаїття виробів можна назвати такі основні категорії: письмові, обідні столи, комп'ютерні, журнальні столи, туалетні, трансформери - розкладні столи.

У домашньому кабінеті або в дитячій кімнаті доречно поставити письмовий або комп'ютерний стіл з висувними ящиками, зручною стільницею, на яких можна розмістити комп'ютер, письмове приладдя. Журнальні столики, що доповнюють м'які меблі, знайшли своє місце у вітальні.

Кухонний та обідній стіл необхідний при приготуванні їжі та для її прийому, такі предмети меблів зазвичай встановлюються на кухні або в їдальні, вони відрізняються простотою, зручністю конструкції. Важливою вимогою до кухонних меблів є міцність та стійкість стільниці до стирання, дії високих температур, підвищеної вологості.

Столи на кухню, їдальню

Правильно підібраний обідній стіл для кухні, має дуже велике значення, адже від нього багато в чому залежить затишок, комфорт вашого будинку. За ним збирається під час обіду або вечері вся сім'я, його використовують для прийому гостей, а також як додаткове місце для приготування. Стільниці можуть мати різну форму прямокутну, квадратну, круглу, овальну. Стандартними вважаються вироби з прямокутною формою висотою 75 см та розмірами 120х80 см.

Вибір розміру та форми залежить від габаритів приміщення, для якого призначені меблі. Для маленької кухні ідеальним рішенням може стати розкладний стіл, в просторому приміщенні чудово виглядатиме досить оригінальний і зручний круглий стіл.

Для виготовлення кухонних та обідніх столів використовуються різні матеріали:

  • дерево - дерев'яні стільниці відрізняються надійністю, міцністю, довговічністю. При виборі такої моделі важливо звернути увагу на якість покриття, адже необроблене дерево боїться вологи, а кухні контакту з рідинами важко уникнути; 
  • доступними за ціною, зручними, практичними є вироби з ДСП та МДФ, покриті шпоном, які досить довговічні та міцні, мають привабливий зовнішній вигляд та можуть прослужити довгий час за дотримання правил та умов експлуатації;
  • столики зі скла, металу, штучного каменю підкреслюють особливий стиль інтер'єру, мають оригінальний вигляд, але ці матеріали вимагають особливого догляду.

Колір та оздоблення столу повинні відповідати стилю та дизайну інтер'єру, гармонійно виглядати з іншими меблями. Ціна меблів багато в чому залежить від якості матеріалу виготовлення та використовуваної фурнітури.

Європейські меблі в Україні

В інтернет-магазині Baltic Home (Україна, Київ) можна купити дерев'яні столи різного призначення, купити столи та стільці в комплекті, в тому числі обідні та кухонні, оригінальні та якісні - у каталозі нашого магазину легко вибрати відповідний стіл на кухню, відповідний за ціною та якості ваших потреб. Тільки у нас можна купити меблі, виготовлені в Литві та інших країнах Європи, які виготовляються з матеріалів та фурнітури європейського виробництва, що відрізняються високою якістю та екологічністю. Купити столи в Києві та Україні можна у фірмових салонах мережі Baltic House, а також ознайомитись із цікавими ідеями, що стосуються сучасного гармонійного облаштування квартири чи будинку.