Купити меблі в дитячу

ФИЛЬТР

Меблі для дитячої кімнати у магазині Baltic Home

Багато батьків стикаються з проблемою облаштування кімнати для дитини, не представляючи, як розмістити всі необхідні предмети інтер'єру, щоб створити комфортну обстановку для свого чада. У цьому вам допоможуть фахівці інтернет-магазину Baltic Home, підібравши гарний та гармонійний комплект меблів для дитячої кімнати. У нашому каталозі ви можете побачити унікальні колекції для дитячої та підліткової спальні від провідних литовських виробників, а також замовити дитячі меблі комплектом або окремими елементами меблів для інтер'єру.

Як вибрати меблі в дитячу спальню

Кімната для дитини, перш за все, має бути світлою, досить просторою та затишною. Вибір меблів залежить від віку, статі та переваг дитини. Останнє дуже важливо, тому що дитина росте і формується, змінюються її смаки та погляди на життя, а також він проводитиме свій основний час у цьому приміщенні, тому важливо, щоб йому там було комфортно та затишно. Якщо це кімната для дитини підліткового віку, то в ній потрібне місце для занять та дозвілля. Адже правильно організований простір впливає на розвиток, мислення та настрій дитини. Комплекти меблів Baltic Home підійдуть для дітей різної статі та віку, а також сподобаються батькам та іншим родичам.

Дитячі меблі повинні бути виготовлені з натуральних, якісних та безпечних матеріалів, бути досить міцними та функціональними. Практичність меблів Baltic Home полягає в тому, що вона модульна, і є конструктором, за допомогою якого ви зможете комбінувати окремі елементи меблів на свій розсуд, в залежності від розмірів приміщення, і підбирати за стилем і обробкою кімнати. Такі меблі підійдуть для кімнат нестандартних розмірів і дозволять легко експериментувати, створюючи свій власний стиль. Купити меблі в дитячу кімнату з якісних матеріалів: ЛДСП та МДФ, деревини, з міцною фурнітурою та оригінальним класичним дизайном ви можете у меблевому магазині Балтік Хауз.

Основні предмети інтер'єру для дитячої кімнати:

Письмовий стіл (можливо з висувними ящиками), для виконання шкільних завдань, творчості та інших занять.
Ліжко з узголів'ям та ногами, двоярусне ліжко основний елемент спальні.
Комод зручний для заощадження різних дрібних речей та предметів.
Тумба ліжкова, підійде для встановлення настільної лампи та іншого приладдя.
Шафа - для зберігання одягу та інших речей, може бути оснащена додатковою функцією внутрішнім освітленням.
Полиця - відкрита навісна, для розставляння книг, іграшок, різних сувенірів та нагород.
Всі ці вироби складаються в цілісний гарнітур або можуть встановлюватися як окремі предмети інтер'єру на вашу думку.

Де придбати меблі в дитячу кімнату

Компанія Baltic Home є імпортером високоякісних прибалтійських меблів від литовських виробників, які виготовляються на сучасному обладнанні з використанням якісних матеріалів та комплектуючих. Купити у Києві та Україні комплект меблів у дитячу спальню ви можете у нашому магазині за оптимальною ціною, з доставкою у будь-який регіон країни.