Купити модульні системи меблів

ФИЛЬТР

В категорії немає товарів

Модульні меблів

Багато хто з нас задається питанням, які вибрати меблі для дому, щоб вони стали окрасою інтер'єру, не займали багато місця, і залишився простір для відпочинку, прийому гостей та зберігання речей. Масивні меблеві стіни канули в минуле, а на зміну їм прийшли модульні системи або колекції меблів у якомусь одному стилі для кожної кімнати. Колекційні меблі мають на увазі поділ кімнати на окремі зони. У таких меблів сучасний дизайн, вони займають трохи місця, в них можна розкласти все необхідне. Модульні меблі бувають корпусними і м'якими. Найчастіше модульні системи виготовляються з якісного ДСП та МДФ.

З кожним роком популярність модульних систем зростає. Дизайнери інтер'єру рекомендують вибирати меблі для однієї кімнати, не має значення для вітальні, спальні, або дитячої з однієї колекції, щоб при перестановці всі предмети меблів були в одному кольорі та стилі, тоді ваша кімната буде виглядати завершеною та обставленою зі смаком. Якщо ви не впевнені, як розставити меблі, зверніть увагу, як вони розташовані в готовій колекції. Підібрати та купити модульні меблі, ви можете в інтернет-магазині Балтік Хауз. Стильні та функціональні меблі, представлені в колекціях для спальні, вітальні, дитячої кімнати, їдальні та ін.

Що таке модульні системи

Модульні системи меблів - комплект окремих елементів (модулів), за допомогою яких можна створювати свою унікальну конструкцію. По суті, це модульний конструктор, за допомогою якого можна комбінувати предмети меблів, так як вам хочеться. Ви можете вирішувати, куди і як розставити кожен елемент меблів на свій смак, так, щоб вам було комфортно. Такі меблі ідеально підходять для невеликих приміщень, і, звичайно ж, просторих кімнат. Вона дуже подобається тим, хто тільки в'їжджає в нову квартиру, і обживається, експериментує зі ситуацією. Можна вибратимодульні системи з ліжком, такі меблі називаються -модульні системи в спальню.

Переваги модульних меблів

 • Модульні меблі дозволяють створити свій унікальний інтер'єр з різних предметів в одному стилі.
 • Колекція меблів включає велику кількість елементів, виконаних в одному стилі, і ви зможете підібрати для себе ті предмети, які вам необхідні.
 • Предмети меблів з однієї колекції відрізняються формою, розміром, вони перебудовуються з шаф у стелажі, і навпаки, дитячі ліжка можуть бути стандартними або з додаванням другого поверху двоярусними.
 • Шафи та полиці можуть бути зроблені для стандартної техніки та нестандартної.
 • Періодично можна оновлювати інтер'єр, переставляючи модулі, навіть в одній кімнаті є можливість від чотирьох до шести варіантів перестановки.
 • Можна організувати простір або перепланування без капітальних змін.
 • Всі модулі легко збираються.
 • Якщо окремі деталі зносилися, наприклад, подряпалися дверцята шафки або тумби, їх легко замінити, і не потрібно викидати цілу шафу або тумбу. Це зручно та фінансово вигідно.
 • Якщо хочете оновити інтер'єр, можна замовити кілька додаткових елементів і кімната змінить свій вигляд. Наприклад, замовивши модульні системи у вітальню, ви зможете оновити обстановку.
 • Також модульні системи зручні для дитячої кімнати, у міру того, як дитина росте, можна поступово докуповувати окремі предмети меблів, які є актуальними зараз.
 • М'які меблі, наприклад диван, що складається з декількох секцій, можна розосередити по всій кімнаті так, як вам зручно сьогодні, а завтра скомбінувати по-іншому.
 • Можна купити додаткові елементи в тому ж стилі та кольорі.

Де купити модульні системи меблів

Купити модульні меблі ви можете в нашому інтернет-магазині Балтік Хауз, якісні меблі від литовських виробників. Створюйте затишок і комфорт у вашому будинку разом з меблями від Балтік Хауз. У каталозі нашого магазину є великий вибір м'яких та корпусних меблів, колекції меблів для спальні, вітальні, дитячої кімнати, їдальні та ін. Доставка по Києву та регіонам України.